Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan győzzem meg anyut?

Hogyan győzzem meg anyut?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék szép,hosszú hajat,de sajnos alig nő,a vállamig ér.Göndör,és elég kezelhetetlen ezért egyenesítem.Így viszont meg töredezik...Régóta tetszik a póthaj.Nem,amit fel kell varrni,hanem amit felkötni kell a hajjal együtt.Megmutattam anyunak,azt mondta szép,de még kicsi vagyok hozzá.Nekem nem villogni kéne,stb. ...Szolidan hordanám.

link: [link]

Hogyan győzzem meg?:)


13/L


2011. okt. 20. 09:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd egyet kell értsek anyukáddal. Azzal a kikötéssel, hogy szerintem nagyon csúnya a póthaj, a felvarrt is. Messziről látszik, hogy nem igazi.

Én pl nagyon örülnék, ha göndör hajam lenne, szerintem gyönyörű a göndör haj (tudom mindenkinek az kell ami nincs). Mi lenne, ha inkább valami tuti hajápolókat kérnél amivel el tudod érni, hogy ne töredezzen a hajad?


(32 éves 2 gyerekes anyuka)


Bocsánat, hogy a könyörgés kitalálásában nem tudtam segíteni.

2011. okt. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Anyu ugyan ezt mondta nekem... :D (hajápolókat)

Ettől függetlenül köszönöm a válaszod! :)

2011. okt. 20. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én hosszú egyenes hajamat a te göndör hajadra szívesen elcserélném, ingyen :D

Egyetértek az elsővel. Nem olyan szépek ezek a hajak. Radásul látható, h ez olyan felkötős, ami 100%, h nem fogja a hajad rendesen. Tényleg jobb, ha hajápoló szereket veszel. Ha fodrászhoz mész, ő tud majd neked tanácsot adni, h melyik lenne jó.

2011. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Anyu a fodrászt is felajánlotta... :D

2011. okt. 20. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem valami ilyesmi szöveggel meg tudnád győzni Anyukádat:


"Anyu, kérlek vegyük meg azt a póthajat, nagyon vágyom rá, hogy kipróbáljam. 1-2 nap múlva úgyis rájövök, hogy nem áll jól és öregít, a korombeli lányok titkon mulatnak rajtam, a fiúkat meg taszítani fogja a póthaj látványa. Szóval úgyis rájövök, hogy igazad volt, mint mindig. :))"


A te korodban majd megvesztem, hogy göndör hajam legyen, és ha anyukám nem látta, "kölcsönvettem" a póthaját, amire tiszta égő visszagondolni! :D

2011. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazából tök szuper anyukád van :) (első vagyok)


megértelek téged is, mert még felnőttként is sokszor vágyakozunk valami másra valami extrára. De tényleg hidd el nem lenne szép, esetleg még úgy tudnám elképzelni, hogy mennél valami bálba (évzáró bál, ha van ilyen) és a bál előtt a fodrász egyszeri alkalommal megcsinálja a hajadat egy ilyennel.

Viszont tényleg-tényleg hidd el, hogy nincs annál csúnyább amikor valaki valamilyen pótlást használ (mindegy, hogy hány éves és mit, hajat vagy felnőttként mű mellet mű szájat stb)és látszik, hogy nem igazi. Ez sokkal csúnyább szerintem, mint az az igazi amit megpróbál takargatni vele.


menj el fodrászhoz és csináltass valami szuper vagány frizurát. A 14 éves húgom pl (hullámos, szerinte kezelhetetlen, szerintem szép dús:) haja van) elment egy menő fodrászhoz és egy olyasmi fazonú frizurát csináltatott, mint ami Tóth Gabinak van. Meglepően jól áll neki (nincs festve csak a fazon olyan) nagyon vagány és természetes. biztosan a te hajadhoz is van olyan frizura amivel kicsit feltűnőbb tudnál lenni, de egyben nem válnál sem ízléstelenné sem nevetségessé.

2011. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A fodrászt fontolgatjuk,csak nem tudom,hogy az én NAGYON göndör hajamból szép rövidet tudna-e vágni :)

2011. okt. 20. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon göndör a hajad akkor tényleg nem biztos, hogy jó a rövid. Ha jó a fodrász tényleg, akkor meg tudja mondani mi az ami a te hajadhoz illik. (egyre jobban irigy vagyok a göndör hajadra :D)
2011. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen boltok, ahol lehet kapni póthajakat. (Angliában láttam, de gondolom itthon is van:D) Menjetek el egy olyanba, és ott szerintem 'fel lehet próbálni'. Ha jól áll, és természetes hatású akkor szerintem anyukád is beleegyezne, ha meg nem állna jól, azt te is belátnád:)
2011. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!