Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezüst koloidot érdemes haszsna...

Ezüst koloidot érdemes haszsnalni, nem karos - tonizálni bortovalkozás utan, mivel allandoan kipattogok a nyakamnál (szortuszogyulladas)?

Figyelt kérdés
tudom,hogy a koromvirag kb. erre valo,de nem jartam sok sikerrel vele és ha jol tudom az eucerines borotvahabban/balzsamban is ez van, szoval ezust. (mar van ilyenem amugy,de ugy latszik nem eleg)
2016. ápr. 22. 18:25
 1/1 anonim válasza:

Ha valódi kolloidod tudsz beszerezni (nem csak ez van ráírva, de tényleg kolloid), ami nem könnyű, az nagy sikerrel és biztonságosan használhatod.


De addig is vegyél 250 forintért a bio boltban eredeti almaecetet, kicsit hígítva kend be vele az arcod, és még a pattanásoktól is megszabadulsz.

2017. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!