Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra mit tudnátok...

Zsíros hajra mit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon zsírosodik a hajam, annyira hogy naponta kell hajat mosnom különben totál zsíros lesz. Most head&shoulders sampont használok. Valami jobbat tudnátok amivel elég lenne 3-4 naponta hajat mosni?
2016. ápr. 22. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg a szárazsampont
2016. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sapkát.
2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1: 1 evőkanál szódabikarbóna 1-2 deci vízben elkeverve és ezt kis adagokban maszírozd a hajadra, öblítsd le, majd 1 evőkanál almaecet + fél liter víz keverékével öblítsd le


2: 1 aznapi, friss egész házi tojást verj fel, és nedves hajba maszírozd bele majd öblítsd ki


Nekem ezek válnak be :) úgy 3 alkalom szódabi, 1 alkalom tojás váltogatva

2016. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előző mellé mondanám még, hogy ne mosd naponta, mert attól is zsírosodik. Tudom, hogy nehéz kibírni, de mondjuk megmosod csütörtökön, legközelebb vasárnap, egy hétvégét meg kibírsz.

Egyébként tudom, hogy furának tűnhet, de az olajok is jók lehetnek. Kókuszolajba keverj bele egy kevés ricinus olajat, aztán a frissen mosott hajadba jó alaposan dörzsöld bele és hagyd két óráig felszívódni, aztán nagyon alaposan öblítsd le (ajánlom még a bőrbarát/természetes alapanyagú sampont, pl. : DM-ben naturkozmetikum címkések). Ezt mondjuk hetente lehet ismételni, erősödik és fényesedik tőle a haj, meg gyorsabban nő.

2016. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a wu2 sampon vált be :)
2016. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!