Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás után a nyakamon...

Borotválkozás után a nyakamon nagyon csúnyán bepirosodik, látszanak a szőrtüszők helyei, hogy tüntessem el?

Figyelt kérdés
Elég igényes és ápolt pasi vagyok, de most egy ideje igencsak ronda lett a nyakam ettől! Allergia vagy mi a fenétől lett ilyen?!
2010. ápr. 7. 09:46
 1/8 anonim válasza:
Váltottál esetleg új borotvamárkára, új borotvahabra, új arcszeszre? Mert ha igen, akkor keresd ezekben az okot. Ha nem, akkor lehet a túl életlen, nem kellően tiszta borotva is.
2010. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használj arcbalzsamot borotválkozás után,szerintem vízhiányos lett a bőröd ezért bírja kevésbé az irritációt.Nappalra meg egy könnyű hidratáló krémet.
2010. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem az élével csak nem lehet gond, gagyit sosem használok, viszont akkor lehet a habtól van..Előtte géleset használtam, most ilyen olcsóbb, sima habosat vettem, lehet ez a gáz..Muszáj mindennap bortválkoznom, mert erős és gyorsan nő, csak most valahogy nem bírja már a bőröm. Hidratálót nem használtam még, lehet akkor érdemes lenne beruháznom rá?
2010. ápr. 7. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,kozmetikus vagyok,vannak férfi vendégeim ilyen problémával.Ilyenkor tavaszon a felszíni vízhiány gyorsan kialakul,ha eddíg nem volt baj a termékekkel amit használtál akkor ez lesz a gond.Vannak kifejezetten férfiaknak gyártottak,kellemes férfias illatúak mégis hidratálják a bőrt.
2010. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor legalább nem kell a párom arckréméből lopnom :D
2010. ápr. 7. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem:),inkább vegyél sajátot:).
2010. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most egyik ismerősöm ajánlott ilyen borotválkozás utáni parfümös-aloeverás, Oriflame-s balzsamot, az jó lehet? Jó kérdéseim vannak :D
2010. ápr. 8. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy parfüm adalék van benne.Az illatanyag nem biztos,hogy most jót tenne,még tovább irritálná a bőrt.Bár mivel erre fejlesztették ki,hát...,ha nem túl drága vedd meg,egy próbát megér,ha továbbra sem múlik el akkor mást kell addíg keresni.
2010. ápr. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!