Csajook🙂 (? )

Figyelt kérdés

Használtatok már ricinus olajat hajra és szempillára? Bevált? Véleményetek, tapasztalaitok róla?

Ballagási fotozásra szeretnék hosszabb hajat(most mellig ér) és gondoltam kikellene próbálni, de hányszor kell használni pakolásként mire látom, hogy nőtt-dúsúlt tőle a hajam és szempillám?:)

Más tudnivalót is leírhattok róla, annak örülnék:))



#haj #ricinusolaj #szempilla #dusabb-hosszabb haj
2016. ápr. 23. 15:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve mennyibe kerül x ml.?
2016. ápr. 23. 15:31
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a Google-ben,legalább erre legyen eszed.
2016. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mar rakerestem..

De nyilvan a negativumokat nem irjak..

2016. ápr. 23. 15:45
 4/10 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha azt akarod, hogy ne legyen hajad a fotózásra, akkor nyugodtan használd.


Az olaj ugyanis hajhullást okoz.

2016. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es a Google barátom nem dobott ki olyan oldalt ahol megesett volna egy-két szó a negatív dolgokról is!

#5 köszi

2016. ápr. 23. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor nagyon divatba jött kipróbáltam, hát... csomókban hullott ki a hajam. Senkinek nem ajánlom hogy olajjal kenje a fejbőrét. Orvos is mondta nekem, hogy ez nem tesz jót egyáltalán. A ricinusnak nincs hajnövesztő hatása.
2016. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem segített.


Attól hullik a haj, hogy a ricinus egy sűrű olaj. Nehéz kimosni, így azok a hajszálak, amik alapból is kihullottak volna mosás, fésülés közben, egyszerre esnek ki.


Hígítani kell valami mással. Kókuszolaj, olívaolaj, Amla.

2016. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nem tudják, de hígítani kell! Én kókuszolajjal szoktam hetente, de régebben heti kétszer. Mindenképpen tiszta ricinus olajat vegyél és finomítatlan kókuszolajat (sajnos mindkettőt egyre kevesebb helyen látom). Előtte mosd meg a hajadat, aztán alaposan dörzsöld be teljesen és kb. két óráig hagyd. Utána mosd le, lehet, hogy elsőre nem fog teljesen lejönni, akkor mosd meg még egyszer, viszont legközelebb kenj rá egy kicsivel kevesebbet. Még ajánlom a bőrbarát/természetesen alapanyagú sampont mellé, mert a többszöri mosás árthat a hajnak (DM-ben vannak nagyon jók naturkozmetikus címkével).
2016. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem segített.Sokkal szebb fényesebb a hajam és tovább kibírja vagyis nem kell minden második nap mosnom.Én csak ajánlani tudom.
2016. ápr. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!