Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jók a Gliss Kur termékek?

Tényleg jók a Gliss Kur termékek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik fajtát tudjátok ajánlani göndör hajra?
2008. szept. 23. 16:50
1 2
 1/14 anonim válasza:
33%
ne használd nekem nem vált be
2008. szept. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Attól mert valakinek nem vált be, még neked beválhat. Nekem nagyon bevált! És egy próbárt megér!
2008. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se vált be. Hajregeneráló spray-t vettem, de egyáltalán nem használt.
2008. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem vált be semmiylen gliss kur. főleg nem a hajspray-k...rendesen hullott tőle a hajam....
2008. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem vált be,pedig 4félét próbáltam a termékei közül.szárította a hajamat.

Egyedül ami jó volt, az a szilikonos hajvégápolójA

2008. szept. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a regeneráló hajkúrát használom (2fázisú pakolás) és semmi különös nincs benne. Nem rossz, de negyed ennyi pénzét meg lehet kapni ami ugyanezt tudja.
2008. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Nekem sem váltak be a Gliss Kur termékek, főleg a samponok és balzsamok. Hajmosás után olyan volt, mintha ragadna a hajam tőle, nem lággyá tette, inkább megkeményítette :S

De persze attól még göndör hajra lehet, hogy jó, egy próbát szerintem megér.

2008. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem inkább golf hajbalzsamot használj, az olcsóbb is és sokáig sima lesz tőle a hajad.:)
2008. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én imádom őket, bármelyiket!!! Próbáltam már többfélét is, a favorit a 19 növényes, de a selyem-tartalmút is szeretem! És csak GlissKurt használok: van samponom, balzsamom, kifésülő balzsamom, és minden napra a kifésülőspraym! Így együtt tudják azt a hatást, amit reklámoznak is, és a szőkére festett hajamnak kutya baja, pedig még vasalom is! Erős, egészséges, nem törik... Nekem nem kell ennél több!!!

Ja, és már kb. egy éve használom, váltani is márkán belül szoktam.

Én jó szívvel ajánlom!

2008. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem is tök jók!:)
2008. szept. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!