Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojássampont szeretnék csináln...

Tojássampont szeretnék csinálni, van olyan recept, ami nem csak egy alkalomra elég?

Figyelt kérdés
Jónak tűnik, csak zavar, hogy előtte folyton ki kéne keverni, meg minden. Nincs olyan recept, ami több alkalomra elég samponra szól? Hűtőben elállna? Bio tartósítószer?

2016. ápr. 25. 21:31
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én is kipróbáltam a tojássampont, és igazából nagyon büdös :D vagy 4 szer atmentem rajta samponnal de büdi maradt de viszont szárítás után eszméletlen puha volt és fényes. hát nem hinném hogy elállna hűtőben merta tojás az vagy beszárad vagy megromlik és nem biztos hogy a tartósító szertől ugyan olyan hatása lessz.

2016. ápr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!