Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet "kezdeni" a hosszú...

Mit lehet "kezdeni" a hosszú férfi hajjal?

Figyelt kérdés
Barátomnak szép hosszú haja van, de újítani szeretne. Addig megvan hogy körbe lenyírjuk neki a haját alul. Viszont szeretne ezen kívül még valamit. Rövidre vágatni semmi képpen sem akarjuk. Nézelődtem mit lehetne kihozni belőle, de sajnos semmi jót nem találtam. Ötleteket szeretnék kérni tőletek. :)

2016. ápr. 25. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Vágassatok fazont, tépett, elöl fokozatos. Esetleg festék(vmi nem természetes szín).
2016. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%

" tépett, elöl fokozatos."


Már jó, hogy nem frufrut ajánlasz. Férfin azért ez elég furcsán nézne ki, meg kb minden fazonírozás. Szerintem (de ez csak az én véleményem), ha egy férfinek kifejezetten hosszú a haja, akkor két választása van: lófarok vagy szétengedve. Minden más kicsit meleggé teszi a hatást. De ez ismétlem, csak az én véleményem.

2016. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, nekem bejönnek a Trónok harcás, Gyűrűk urás hajak, meg egyéb ilyen fantasy filmes haj. Nézegessétek meg milyen frizuráik vannak ott a csávóknak, hogy hogyan hordják :) . ha mindenképp vágni akartok, akkor max körbe, oldalt, stb. ne legyen tépett/fokozatos/ilyesmik mert csajos.
2016. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A színezésen gondolkodunk mi is. :) Köszönöm a válaszokat. :)
2016. ápr. 27. 05:19
 5/5 anonim válasza:
Rasztásítás? akár csak pár tincs
2016. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!