Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne égjen...

Mit csináljak hogy ne égjen borotválkozás után a bőröm?

Figyelt kérdés

Elég száraz a bőröm, szoktam kenegetni, de semmi nem használ nagyon rá. Amit a bőrgyógyász írt fel az se nagyon. Általában borotválkozni szoktam szőrtelenítéskèpp, és mindig borotvàlkozás után nagyon elkezd égni a bőröm, piros lesz, stb. Ha bekenem az sem segít. Jó pár óráig fáj.

Mit ajànlotok nekem, ha tovàbbra is borotválkozni szeretnék, viszont tudnàtok mondani valami jó testápoló vagy bőrnyugtató krémet? Veletek is elő szokott ilyen fordulni? Mit tesztek ez esetben? Köszönöm a válaszokat



2016. ápr. 25. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja, és mindig piros pöttyök is szoktak ez utàn lenni a lábamon.

Hasznàltam borotva zselét de az sem segített semmit.

2016. ápr. 25. 23:03
 2/2 Kovács José válasza:
Kölnivel kend be!(Hatásos)Én az arcomra kölnit használok,és soha nem ég a bőröm azután!
2016. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!