Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Maradt rajtam néhány heg a...

Maradt rajtam néhány heg a bárányhimlő után. El lehet valahogy tüntetni?

Figyelt kérdés
Már kb. 2 héttel ezelőtt voltam himlős. Sok piros mélyedés maradt az arcomon. Nem lehet ezeket eltüntetni valahogy?
2010. ápr. 7. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is érdekelne...:)

van most tudod ez a mélyhámlasztásos kezelés...állítólag jó erre is, de nem vagyok benne biztos:)

bár nem tudom mennyire vagy bevállalós, mert kicsit fáj, meg még nem annyira elterjedt, nem tudom mennyire jó:)

2010. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesómnak is ugyanez a baja és kiderítette hogy lézerrel el lehet eltávolítani.
2010. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biotron lámpa nagyon jó!
2010. ápr. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is van bioptron lámpánk. Azzal szoktam világítani, de nem tudom hányszor és mennyit kell egy nap. Az oxy sprével be kell előtte fújni, vagy nem szabad?
2010. ápr. 8. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 5-10 perceset ajánlok.Cak tiszta legyen a bőröd.Sebgyógyulásra tökéletes,segíti a sejtmegújulást és gyorsítja a gyógyulást.
2010. ápr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 10. 11:19
 7/10 anonim válasza:
72%
Néhány kozmetikus csinál arccsiszolást.3-4 alkalom és a hegeket eltünteti.
2010. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
két héttel ezelőtt voltál himlős, jóhogy még ott van. nekem legalább három hétig még voltak hegek. idő múltán csak pár maradt ott.
2010. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azóta is rajtam vannak!
2010. jún. 4. 13:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam szinte mindent...lézer, arccsiszolás...dermaroller, bioptron...

Végül is amit egy külföldi fórumon olvastam az segített.

Persze sok függ attól, milyen kiterjedésű és mélységű a seb..

2015. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!