Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke voltam, majd barnára...

Szőke voltam, majd barnára festettem, viszont alul kopik ki a barna és ugyanúgy száraz szőke a hajam. Ha sötétebbre festem alul akkor nem lesz száraz?

Figyelt kérdés
Tehát.. kb az állcsontomtól lefele száraz a hajam, mert a barnát ledobja az alatta levő szőke, és látom, hogy ez miatt össze vissza kunkododik a hajam ami élettelen szinte, de ha alul befestem sötétbarnára akkor az segíthet rajta? mikor sötét volt a hajam régen akkor full egészséges volt csak meguntam
2016. ápr. 28. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel roncsolódott a hajad, bármivel festheted, száraz marad. És amíg száraz, addig a festéket is le fogja dobni. Valamennyit segíthetnek a pakolások, de igazán csak a vágástól jönne helyre.
2016. ápr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hajad ápolni kéne, és visszapigmentálni, nem összevissza festeni, mert az csak károsítja, és visszapigmentálás nélkül mindig le fog kopni.
2016. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

attól mert nem írtam le, szerinem alap dolog h pakolásokat és olajakat teszek rá, de nem azok fogják élettel telivé varázsolni, hanem ha lenő a festékes rész és a sajátom lesz..

de addig amíg világos a kopástól gyorsabban fog vékonyodni, mintha egy sötét színnel befesteném, régen sötétbarna voltam és gyönyörű volt a szerkezete semmi baja nem volt

2016. ápr. 29. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!