Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért törik ennyire a hajam?

Miért törik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy miért törik ennyire a hajam? Sajnos már mindent kipróbáltam,mégsem használ. Régebben vasaltam a hajam,gondolom itt romlott el minden. Azonban az a rész már teljesen le nött,és már több mint egy éve, hogy nem használom.

Kókuszolajat használok a gyorsabb növekedés érdekében,ami látványosan használ, viszont ami nő az le is törik. Nem értem mi lehet az oka,mivel nagyon kíméletes vagyok a hajammal,1 hete vágattam le utoljára, azóta nem használom a hajszárítot se,éjszaka felkontyolom a hajam,hogy a párna ne roncsolja,elég drága termékeket használok rá, különböző házi hajpakolásokat használok a száraz és töredezett hajvégekre. De már újra megtört 1 hét alatt.

Valakinek volt még hasonló tapasztalata? Kérlek adjatok valami tanácsot, mert megbolondulok tőle. Nagyon szeretnek Szép hosszú hajat,de ez már csak álom marad ezek szerint :/



2016. ápr. 27. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú a hajad ? Miután a h.vasalást abbahagytad, jó alaposan átkellet volna vágatnod az egészet, ritkíttatni és a hosszúságából is jó bőven engedni .
2016. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez...

Voltam fodrásznál egy hete,levágta,nagyon szép lett és puha...

Most meg már megint száraz és törött...

2016. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. Vállam alá ér kb. Onnan tudom,hogy le nőtt a vasalt rész, mivel csak akkor is az alját vasaltam,csak az göndörödött,a fodrászom pedig minden hajvágásnál min.5 cmt vág ki. 1 év alatt kB 20 cm ki lett vágva.
2016. ápr. 27. 16:04
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Mindig ilyen volt a hajad?
2016. ápr. 27. 16:06
 5/11 Dolli1993 ***** válasza:
Nekem a fodrász festékétől tört meg... Azelőtt semmi baja nem volt. Fested?
2016. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fested? vasalod még? Brazil cacau?

Ha vmelyik kérdésre igen a válasz, akkor megvan az ok!

2016. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fested? Hányszor mosod egy héten? 1 héttel vágás után töredezett hajszálaid vannak úgy hogy nem vasalod / szárítod az azért elég durva. Valószínű hogy csak kiszárad. A kókuszolajat egy időre iktasd ki, attól rosszabb is lehet mert abban rengeteg a fehérje, és ha a hajadban eleve elég van akkor mégjobban kiszárad a sok kókuszolajtól. Amúgy az hogy drága termékeket használsz nem jelent semmit, nekem a citromsárga garnier pakolás jobban bevált mint az 5x többe kerülő termékek.
2016. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is sokáig ilyen hajam volt, nem nőtt, száraz volt pedig nem csináltam vele semmit. Az volt a gond hogy rossz termékeket használtam. Olyanokat keress ami hidratál, és nincs benne pl kókuszolaj vagy selyem protein
2016. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem festem,nem vasalom,még csak nem is szárítom. A kókuszolajat pedig csak hajtövekre teszem,a növekedés serkentéséért. Igazából nem is száraz még,selymes és puha,de már látszanak a fehér pontok.
2016. ápr. 27. 21:54
 10/11 A kérdező kommentje:
De még kb 2 hét és újra fel lesz törve és száradva jó 5-6 cm. Lassan ott tartok,hogy a hosszú hajamból nem marad semmi. 😂
2016. ápr. 27. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!