Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit nő a hajam egy nap...

Mennyit nő a hajam egy nap alatt ha bekenem oliva olajjal vagy tojásfehérjével?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly..?
2016. ápr. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Oliva olajtol sztem tiszta zsir lesz es nehez kimosni.

Regen en is kentem a hajamra tojasfeherjet. Semmit se ert. Borzalmas allagu lett a hajam.

Ha hajat akarsz noveszteni batran ajanlom a Bánfi hajszeszt. Nagyon gyorsan no tole a haj es az ara is elfogadhato. :)

2016. ápr. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jééézusom... Ezt az idiótát..
2016. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanannyit mint nélküle.
2016. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
te tényleg ilyen sötét vagy? azt hiszed, hogy rákend egyszer az olívaolajat és utána rögtön nő 2 centit? anyám.. elég egyszerű lenne így a hajnövesztés. ráadásul a tojásfehérjét nem tudom honnan szedted, attól aztán nem nő a haj. mondjuk az olívaolajtól se. fáj ez a kérdés, remélem 7 éves vagy
2016. ápr. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Április bolondjáról lekésett, lehet május szamara címre fitogtatja itt az energiáit:DD
2016. máj. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

nem tudom mit gondoltál de attól nem nagyon fog nőni a hajad . ricinus olajat ajánlom neked nekem bevált időbe telt de 4 hónap alatt nőt 10 centit a hajam

probáld ki

2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!