Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nekem miért nem áll sehogy és...

Bella131313 kérdése:

Nekem miért nem áll sehogy és miért nem lehet egyenesseb hajam?

Figyelt kérdés
Mindig egy olyan hajról álmondtam volna ami dús szép selymes és egyenes! Hat az én hajam elég hosszú már da nem egyenes. Ha kifésülöm akkor konkrétan KOMOLYAN olyan dús és nagy hogy áh..általában göndören szoktam hordani. úgy szárítom be göndörítő hanot is szoktam használni. De 2naponta kell mosnom valamikot minden nap mert eredetileg nem gyürüs és ilyen semilyen..elegem vam már belőlle. Nem tudnátok valamit ajánlani, hogy tudjam ápolni a hajamat és szép legyen. Selymesnek selymes de nem egyemes:((

2016. ápr. 30. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ritkíttasd ki egy kicsit, legyen benne átmenet, úgy sokkal könnyebb kezelni.

Nekem olyan se nem egyenes, se nem hullámos. Vasalni sose szoktam, bár attól egyenes lesz nagyon, de valahogy olyan lapos is lesz, és én is a dús hajat szeretem. Vagy kiszárítom hajkefével, vagy besütöm hajsütővassal, vagy pedig befonom pl. parkettába. Nekem már az olyan szögegyenes haj nem is tetszik, mert általában annak olyan, akinek kevés és vékonyszálú haja van.

2016. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* egyenesebb
2016. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!