Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap megmostam, a nagyja le...

Anunimusz2002 kérdése:

Tegnap megmostam, a nagyja le is jött, de elől pár tincsről sehogy sem akar lejönni .6szor mostam meg, és már esküszöm mindent kipróbálta. Jövőhéten olyan helyre megyek, ahova semmiképp nem akarok kék hajjal megjelenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Befestettem Halloweenra, a hajamat,ételszínezékkel kékre. Mert hát miért ne. Mindenki azt mondta,hogy jól befogja a hajat,és egy mosással le is jön. Igen,gyönyörűen befogta a hajamat meg minden.

#haj #:cc
2015. okt. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

miért tetted fel már másodszorra ezt a kérdést csak ma este?


először ki kellett volna probalni, hogy tenyleg lejon-e -.-

2015. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szarakodott a netem,és azthittem nem tettem fel......

Ömm...kipróbáltam egy tincsen,és lejött róla. Természetesen,próba nélkül nem vágtam volna bele. De szerintem,lehetne kicsit normálisabban is válaszolni.. c: Ha nem sikerül,akkor inkább kímélj pls :3

2015. okt. 25. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
tegyél rá c-vitaminos pakolást.
2015. okt. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!