Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinus olaj vagy a szilikon...

A ricinus olaj vagy a szilikonmentes sampon a felelős?

Figyelt kérdés
Sokat olvasattam/ Hallottam a ricinus hajnövesztő hatásáról illetve, hogy azt szilikonmentes samponnal kell kimosni.így hosszu hajra vagyva el is kezdtem hasznalni aminek eredménye hogy a hatkozepnel is hosszabb hajam visszatort melltartó pánt fölé:( es azon gondolkodtam, hogy ez a szlikonmentes sampon hatása lehet... Mert azota ezt abba hagytam a hajam levágattam es figyelmetlenul szilikonmentes sampont vettem es ujra törni kezdett a hajam. Velemenyek?

2016. máj. 1. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lehet csak nem szokta meg a hajad a szilikonmentességet. én már nem tudom mióta, de legalább fél éve csak ilyeneket használok és semmi baja a hajamnak.
2016. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2016. máj. 1. 15:00
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha töredezik a hajad akkor ki van száradva, elgyengülve, belsőleg a legfontosabb kezelni, igyál sok vizet és vitaminok is segíthetnek vagy megfelelő étkezés. A samponban a szilikon max elfedi valamennyire ha töredezett, segíteni nem segít semmit. A ricinusnak meg alapból semmi értelme, olyan olajat használj amit nem kell kimosni. A sok samponozással kiszárítod a hajad.
2016. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt 😊 egy ideje mar elkezdtem tudatosan növeszteni / ápolni a hajam a töredezett részeket levágattam, és megpróbálok minél tobb vizet inni (eddig 2l volt a legtöbb) es vitamint is szedek valamit próbálom ezeket természetesen is bejutattni 😊 Hallottam, azt is hogy a kókusz olaj jobban ápolja a hajat mint pl a boltban kapható kimondottan hajra való olajok de hogy őszinte legyek nem merem mar kipróbálni
2016. máj. 2. 11:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Kérdező,milyen vitamint szedsz? Várom válaszod. :-)
2016. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ricinusolajat önmagában nem ajánlott hajra, fejbőrre kenni! Keverni kell más hidegen sajtolt olajokkal! A ricinusolaj száríthat!
2016. máj. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A legjobb fodrászok argánolajat használnak a hajra, attól szép fényes, egészséges, puha lesz. Próbáld ki. Ezt ki sem kell mosni. A többi olajnak nincs ilyen jó hatása a hajra.
2016. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Énis azt hasznalok a hajamra,nedves hajamra gyengéden elkenegetem arányosan a hajhosszra,de nem kell sok rá belőle.NEM KELL KIMOSNI! HAGYD MEGSZÁRADNI.:-)
2016. máj. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek :) igen az argánolajrol is sokat olvastam es azt hiszem kipróbálom. Valamint a ricinus olajjal teszek még egy próbát de mostmar hígítom ;-) egyébként dm sajat markas hajvitamint szedek
2016. máj. 4. 19:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Utcsó válaszoló vagyok.Mióta szeded a vitamint kérdező? Használ legalább? Azért érdekelne, mert nem szeretnék mindent összeenni...Érthető ugye.?:)
2016. máj. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!