Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég fehér a bőröm és emiatt...

Elég fehér a bőröm és emiatt könnyebben pattanásosodik az arcom, ha kicsit lebarnulna akkor kevesebb lenne?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A fehér bőrnek nem sok köze van a pattanáshoz.
2016. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi köze a bőrszínnek a pattanásaidhoz. Étkezz egészségesen inkább. Szoli helyett meg szauna.
2016. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
A bőrszínednek semmi köze ahhoz, mennyire pattanásos az arcbőröd. A szolit, tűző napon való napozást meg felejtsd el, ha szép bőrt akarsz. Legyen egy profi bőrápolási rutinod, és akkor nem lesz pattanás.
2016. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Csak eddig úgy tudtam hogy a fehér bőr érzékenyebb és ezért jobban is pattanásosodik, de úgy látszik tévedtem. Én próbálok egészségesen enni, de a pattanások utáni piros foltok nem akarnak eltűnni az arcomról...azokkal mit tudok kezdeni?
2016. máj. 1. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A fehér bőr érzékenyebb a napra és szolira, de nem a pattanásra.

A mérsékelt(!!!) napfény jót tehet neki, de inkább bőrgyógyásszal konzultálj.

2016. máj. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. máj. 1. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!