Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogy ha valaki rengeteg...

Igaz, hogy ha valaki rengeteg vizet iszik, akkor kevesebb lehet pattanása lehet tőle?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek elképesztően tiszta az arcbőre, soha nem láttam még rajta pattanást, sem mitesszert, alapozót sem hord. Megkérdeztem, hogy hogyan csinálja, erre azt felelte, hogy rengeteg vizet iszik, lehet ennek van köze hozzá.

2016. máj. 1. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, de a "rengeteg"nek is van egy határa.

Napi 2-3 liter szénsavmentes ásványvíz, tea, gyümölcslé.

2016. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Csak víztől nem lesz valakinek szép a bőre. Tudod vannak, akiknek alapból nagyon szép bőrük van, minden megerőltetés nélkül. Tőlük kár megkérdezni mitől, mert pontosan ők sem tudják, csak mondanak valamit. Ha neked érzékeny bőröd van, hiába iszol sok vizet, hiába szedsz bizonyos vitamint, sose lesz olyan tökéletes bőröd. Ha egészségesen étkezel, sportolsz, elegendő folyadékot viszel be, bőrtípusodnak megfelelő krémet használsz lehet nagyon szép bőröd, de akkor sem tökéletes.
2016. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, összefügg a kettő, napi 2-3liter vizet (nem édes üdítőket), ha megiszol hosszútávon biztosan észre fogod venni a változást a bőrödön. Saját tapasztalatból mondom.
2016. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán. Attól függ, milyen eredetű a pattanás. A megfelelő vízfogyasztás segíthet szép, egészséges, rugalmas bőrt adni, de egyáltalán nem biztos, hogy fog is pl pattanásokon segíteni. Ha a probléma gyulladás, fertőzés, hormonális vagy ételallergia eredetű (márpedig ezek a leggyakoribbak), akkor nem igazán fogja levinni a pattanásokat az, hogy megiszol három liter vizet.
2016. máj. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, szerintem simán ilyen fajta a bőre :)) mázlisták...bezzeg az én fejem...:(((
2016. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, aki sok vizet iszik, annak meglátszódik a bőrén, kevesebb pattanás, de ha nem szerencsés helyzetben , és zsíros a bőröd, akkor nem biztos hogy látszódik a hatás. :/ de akkor is egészséges s kell a napi 2,3 l víz felnőtt/nagyobb gyermek számára!
2016. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!