Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek zöldesbarna...

Szerintetek zöldesbarna szemhez és világos bőrhöz megy a fekete haj?

Figyelt kérdés
Az eredeti hajszínem világosbarna, és feketére szeretném festeni. Azt mondják, a fekete haj keveseknek áll jól, de én már láttam olyan világos bőrű embert, aki jól nézett ki fekete hajszínnel. Nektek mi a véleményetek?

2016. máj. 2. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is láttam olyat, ennek ellenére nekem nem állt jól, kifejezetten ocsmány voltam fekete hajjal. Szóval ne kövesd el az én hibámat, hogy tartós festékkel kezded... vegyél kimosható színezősampont először.
2016. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Természetesen nem anélkül festem a hajam feketére, hogy tudnám, hogy áll a szín. El fogok menni egy parókaboltba, hogy kipróbáljam magam fekete hajjal. Ha bejön, akkor befestem, de nem tartósan, csak kimosható hajszínezővel. És ha egy kis idő után is tetszik, akkor festem be tartós hajfestékkel. Szóval elővigyázatos vagyok.:D

2016. máj. 2. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem neked kifejezetten rosszul állna. Tél típusú lányoknak állhat jól a fekete haj, te lehet ősz típus vagy, persze ennyiből nem tudom én sem megállapítani. Olvasgass utána. Világos bőrhöz pedig a fekete rossz választás, hacsak nem vagy hófehérke típus, hidegfehér bőr és kék szemek. :)
2016. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
attól függ. milyen árnyalatú a bőröd? talán ez a legfontosabb. linkelhetnél valami képet, aki hasonlít rád vagy valami.
2016. máj. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!