Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőkéből világos...

Festett szőkéből világos vöröset? :D (mit tegyek aa lenövésemmeeel)

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


A helyzet az, hogy világos festett szőke vagyok, az alapszínem szőkésbarna, az a tipikus semmilyen szín. Na, a szőke ugye roncsol mint állat, szeretem, de inkább ne, ha ez az ára, ezért világos vörösre szeretnék váltani. Olyan narancsosra.


Nem tudom eldönteni, hogy vegyi festékkel vagy caca rouge hennával tegyem a csodát, melyikkel járok jobban minőségileg és melyik a kockázatosabb, ha úgy gondolom hogy ez bizony borzalmas lett.


A másik kérdés ami viszont még jobban foglalkoztat, hogy oké, a festett szőkémet hogy fogja be, na de a szőkésbarna lenövéssel mit kezdek?:D Nem fog nagyon elütni a két árnyalat? Vagy hogyan varázsoljam egyformává a kettőt?


Köszi szépen előre is c:



2016. ápr. 27. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
legbiztosabb es legjobb tippem : menj el fodraszhoz, kulonben valami bena otthoni eredmenyre szamithatsz maximum.
2016. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A világos vörös épp annyira roncsol mint a szőke, szóval csak emiatt váltani nincs értelme.

Hennát nem ismerem, én festéket használok vagy színezőt mindig. Nekem ezekkel nincs gondom. Ha nem tudod hogy állna a vörös akkor kimosható színezővel kezdd. Venita, Joanna és hasonlók.

A festék esetében annyi hogy a lenövésre kell kb 9% oxi, a szőkített részre meg 6% oxi a festékhez. Színező nem világosít, szóval azzal nem lesz egyszínű a hajad sehogy. Csak festékkel.

2016. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!