Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyajegy leszedés fáj?

Anyajegy leszedés fáj?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sok, ilyen kérdés volt, de nagyon félek. nem csak a leszedéstől hanem az utána valótól is. Azt mondták hogy gyanús és hogy azonnal szedessem le. Ott van már kb 15 éve. Most sikerült csak elmenni és nagyon ideges vagyok, hogy mit lehet tenni, hogy ne legyen baj. Kiszedés után se.
2016. máj. 2. 20:30
 1/4 anonim válasza:
a leszedés nem fáj, csak érzed, hogy piszkálnak :)az utánavalók miatt sokat nem tehetsz, max amit mondanak: ne mozgasd, mert felszakad, ne érje víz stb.
2016. máj. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos visszarendel kötözésre és megnézi,ne aggódj.
2016. máj. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Eléggé ideges vagyok, de majd próbálok megnyugodni.
2016. máj. 4. 06:51
 4/4 Juca2003 válasza:

Szia! Nekem is pont ez a bajom. A műtő előtt elkapott az idegesség és helyi érzéstelenítőt kaptam. A talpamba és a hátamba.(pont a gerincemhez) Az érzéstelenítő nagyon fájt.Aztán semmi. 2016.06.22-én szedték le mindkettőt és és hétfőn kell visszamennem ellenőrzésre.


Ui:Az egészségügyis ismerősöm meg ijesztgetett.Én még a wcre is egylábon ugrálva suhanok.


Utóutóirat:Szerintem ha összevarrják és varratszedésre mész nem fog fájni.

2016. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!