Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek lányosabb lány?

Hogyan legyek lányosabb lány?

Figyelt kérdés
Mindig is eléggé fiús voltam, és ezen már szeretnék változtatni. Adnátok néhány tippet? Hogyan öltözködjek, viselkedjek? Hogyan sminkeljek? Hogyan ápoljam a hajamat, körmömet, bőrömet? Akár privátban is írhattok! 15/L

2016. máj. 3. 10:32
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem a legalapvetőbb dolog a higénia, hiszen nincs annál visszataszítóbb, ha valaki ápolatlan, nem törődik magával. Válassz a hajtípusodhoz megfelelő sampont, balzsamot, körülbelül havonta menj el fodrászhoz és vágass a hajad végéből, hogy egészséges maradjon. A bőrödnél elsősorban a tisztítás és a hidratálás a legfontosabb. Akár kozmetikushoz is elmehetsz, hogy tanácsokat adjon. A körmödnél is figyelj oda a rendszeres tisztításra, ha van kedved, manikűröshöz is elmehetsz. A sminkkel kapcsolatban az lenne a tanácsom, hogy próbálj meg a természetességre, a szépséged kiemelésére törekedni, ahelyett, hogy túlzásba vinnéd. Egy szempillaspirál, korrektor, szájfény/rúzs csodákra képes :) Öltözködésnél pedig a legfontosabb, hogy jól érezd magad az adott ruhában, ne vegyél meg olyan darabot, amiben feszült lennél és önbizalomhiányosnak éreznéd magad. Remélem tudtam segíteni :)

15/L

2016. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sokat segítettél :)
2016. máj. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!