Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok pár tippet amitől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok pár tippet amitől kicsit "szebb" "lányosabb" lehetnék?

Figyelt kérdés
Igazából világ életemben pufi lány voltam viszont most leadtam 15 kilót és nőttem legalább 10 centit.Elkezdtem nőiesedni és ez megrémisztett ezért majdnem egy évig bő ruhákban jártam.De szeretnék most már változtatni.Átlagos arcom van elvileg,de én elég csúnyácskának látom magam.Tudom hogy ez már eleve nem a legjobb kiinduló helyzet de hátha.Szóval azt szeretném kérdezni hogy ti mit tartotok vonzónak egy lányon.Mind külső mind belső.Most van egy kiszemeltem akit leszeretnék nyűgözni,egy picit ez is indíték a változásra!Nem akarok más lenni,megjátszani magam csak magabiztosabbnak,vonzóbbnak érezni magam.:) 16/L

2015. okt. 3. 21:27
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia szerintem add önmagad és ne próbálj változtatni mások kedvéért. A külső az csak fél siker. Szerintem öltözz ugy ahogy neked kényelmes. Nem akarlak lehangolni de nem kell mások kedvére tenni.

Ha meg a kiszemelted nem fogad el ugy ahogy vagy akkor nem hozzád való


Ja amugy az öltözékek

Tél: csőfarmer egy hosszúújjú pulcsi + sál

Ősz: Szinté hosszúnadrág (csőfarmer) vagy cicanadrág + egy laza felső feldobja a szettet

Tavasz: Ilyenkor már előkerül a rövidnadrág tehát térdnadrág vagy szoknya és egy póló

Nyár: na ez a legkönnyebb egy csinos kis egyberészes ruha és pár kiegészítő (nyaklánc karkötő) és már kész is a csajos öltözék


+1 tipp :

Az öltözéseket meg tudod keresni neten (pl Google képek) beirod: pl. Őszi ruhaösszeállítások (találsz ott 653543 tippet)


Tehát remélem segitettem és mindig légy önmagad az a lényeg... :)

2015. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy teljesen átlagos nöt is bombanövé tudnak varázsolni fodrászok, kozmetikusok megfelelö ruhában. Keresd meg a hozzádillö ruhát, sminket, frizurát.
2015. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!