Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől vannak piros foltok a...

Mitől vannak piros foltok a fejbőrömön? Lehet, hogy begyulladt? 16/L

Figyelt kérdés
Eléggé hamar zsírosodik a hajam,ezért két naponta mosok hajat,vagy van amikor naponta,és mostanában előjött megint a korpa,pedig egy ideig elmúlt. Most meg észrevettem,hogy piros foltok vannak a fejbőrömön,és azt olvastam a neten,hogy a korpásodástól van,ugyanis állítólag begyulladt a fejbőröm. Ez lehet a gond? Vagy valami más? Hogyan tudnám eltüntetni gyorsan? Mert nem lenne jó ha látszana a suliban. Hogy kezeljem?
2016. máj. 3. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet allergiás reakció is akár .Probáltál Calciumiot fogyasztani bármilyen formában?


Ha pedig gyulladás a gyógyszerèsz tud neked ajánlani rá gyulladáscsökkentő termèkeket.

2016. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem használtam még semmit. Anyukám azt mondja lehet tetű,de nem nagyon viszket szóval nem hiszem hogy az. Vegyek valamit a gyógyszertárban?
2016. máj. 3. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem bírja a fejbőröd a túl gyakori hajmosást, vagy valamelyik terméket amit a fejedre használsz.
2016. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És eltudnám tüntetni holnapra valahogy?
2016. máj. 3. 12:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit olyan mintha véres lenne. Lehet,hogy azért mert kapargattam? Amúgy van ilyen szokásom,hogy néha kapargatom a fejbőrömet. Ha megmosom vajon eltűnik? Vagy mit csináljak,hogy ne látszodjon?
2016. máj. 3. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert kaparod.Nekem is ez a problémám sajnos:( sőt, én ezért kezdtem el korpásodni.De nem tzdok leszokni róla, általában észre sem veszem, hogy már megint kaparom.
2016. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es neked nem tuntek el? Hasznaltal ra valamit?
2016. máj. 4. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!