Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Néhány foltban nem nő a...

Néhány foltban nem nő a hajam. Mit tehetnék vele? (többi lennt)

Figyelt kérdés
Már egy ideje kihullott a hajam, de mostanra egész szépen visszanőtt szinte mindenhol, kivéve a fejem jöbb, és bal oldalán. De ott egyántalán nincs haj, azaz ott teljesen sima a fejbőröm, semmi nyoma ott hajnak. Nem ismertek valami megoldást erre?

2016. máj. 3. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvosnál voltál vele?

Amúgy nekem most a Forcapil kapszulát ajánlották, illetve Alpecin sampont.

2016. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen voltam. Az orvos szerint már az nem normális, hogy visszanőtt, és az méginkább nem normális, hogy csak a két szélén nem nő. Elvileg azért hullott ki még régebben, mert hormonálisan a korom kb. 80-90 lehetett (16 éves vagyok) és ezért kihullott. Aztán, még "ijesztőbb" volt a hejzet, mert amikor elkezdett visszanőni, akkor még nem volt színe, azaz ősz hajam volt egy ideig, és csak késöbb lett színe és most jóóóóval sötétebb, mint a hullás elött.

Alpecin sampont én is használok

2016. máj. 3. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi érdekességet olvas az ember:-)Jóindulatból írom.Én 31éves vagyok és nekem most az a helyzet,h szebb a hajam mint tizen v huszon éves koromban..:-)):-))Húlott,töredezett.Én is használtam Alpecin sampont,szedtem B-vitamint.
2016. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó vál.vagyok még.9hónapig használtam kb Alpecin sampont,eredmény lett.De még lehet ahol kevéske a hajam bal oldalt a homlok résznél?Érdekelne a válasz!:-)
2016. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Micsoda? Ezt most nem értem. Mi a kérdés? Most vagy én vagyok tök hülye, vagy csak tényleg elég kacifántos a kérdés megfogalmazása :)
2016. máj. 4. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
9hónapon túl is lehet változás ha Alpecin sampont úgyanúgy használom továbbra is? Tetszik érteni?:-):-):-):-)
2016. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, most már értem :) Szerintem nyugodtan használhatod 9 hónap után is. Ha használ/nem használ, azt úgyis látni fogod :)
2016. máj. 4. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
:)))
2016. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!