Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon csunya az arcom. Mit...

Nagyon csunya az arcom. Mit tehetnek? (Bovebben lent)

Figyelt kérdés

Szerintem kamaszkoromban nem volt ilyen csunya az arcom...

19 eves vagyok, 12 evesen mar javaban jottek a pattanasaim.

A helyzet az, hogy hiaba megyek el kozmetikushoz, majdnemhogy rosszabb a helyzet, mint elotte. Tobbet ir probaltam mar, de mindig csunyan voros, gyulladt lesz a fejem, ott is pattanasos, ahol addig nem volt.

Viszonylag tag porusaim is vannak, de a legnagyobb problema, hogy tiszta miteszer az arcom. Nem igazan szeretnem magamnak nyomkodni, mert csak elcseszem. Igy is heges az arcom, gondolom a regi, helytelen nyomkodas miatt.

Ujabban gyulladt pattanasok is kijonnek rajtam, pedig ez eddig nem volt jellemzo, max 1-2.

Nivea arctonikkal szoktam bekenni reggel-este, mast nem kenek az arcomra.

Nehol szaraz, enyhen zsiros is a borom.

Hasznalok alapozot is, probalom elhagyni, mivel ez is tomit, tudom, de remes a helyzet..

Kiserletezgettem mar mezzel, de nem lattam valtozast.. Mit kellene kiprobalnom?

Reggen a borgyogyasz annyit mondott igyak sokat, elmulik majd.

Tobbnyire vizet iszok, es nem mondhatnam, hogy egeszsegtelenul eszek.

Elegge el vagyok keseredve.


2016. márc. 26. 20:43
 1/7 anonim válasza:
51%
Gázálarc
2016. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: mennyit mozogsz?

Egyébként meg tutira nem olyan szörnyű a helyzet, mint gondolod. Biztos nagyon szép vagy. ^^

2016. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fekete szappant már próbáltad?
2016. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elso, hat koszi.


Sajnos tenyleg nagyon szornyu, egyaltalan nem vagyok szep, de nem is proballak meggyozni.. Valtozast akarok!

Lovaglason kivul nem sportolok, annyi, hogy sokat biciklizek, de azt is varoson belul.


Feketeszappant hol tudok beszerezni?


Koszonom a valaszokat.

2016. márc. 27. 08:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt olvastam,hogy elvileg kozmetikusnál lehet rendelni
2016. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Étkezési szokásaidról bôvebben? :) pl vegetát használtok? Gyomorpanaszok?
2016. márc. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a teafaolajat, cseppents egy cseppet az arclemosós vattakorongra, ez szépen fog fertőtleníteni. Használj bezol peroxidot, amit a gyógyszertárban lehet kapni. Látogass el a kremmania.hu oldalra, ott minden terméknek fenn van az összetevője, és látni fogod, hogy mit is kensz igazából magadra, és elolvashatod mások mit gondolnak a krémről amit megvásároltak. VAn egy youtuber, Avianarahl, ő is azzal a problémával küzd mint te,videókat is készített arról, hogy halad a kutatás a bőrével kapcsolatban és ha a bőrgyógyászod ennyivel elintéz, keress másikat, aki normálisan megvizsgál. Kérj beutalókat vévizsgálatra, endrokrinológushoz, nőgyógyászhoz. Nem tudom hol laksz, d eaz újpesti SZTK bőrgyógyásza velem nagyon rendes volt. Ami nekem nagyon jó volt, az a paradicsom. :)
2016. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!