Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fene tetszik sok nonek...

Mi a fene tetszik sok nonek ebben az ombre hajban?

Figyelt kérdés
Tenyleg nem ertem, en is no vagyok, de amikor meglatok egy not, akinek ilyenre van festve a haja, mindig az jut eszembe, hogy olyan, mint amikor le van nove a haj es nincs utanafestve... Miert olyan nagy divat ez?
2016. máj. 4. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Csak akkor néz ki lenövésnek, ha a fodrász nem tudta rendesen megcsinálni.

Egy ombre haj fokozatosan színátmenetes, csak erre sajnos sok fodrász képtelen, hogy a megfelelő helyen eltalálja a megfelelő színt.

Na, akkor születnek a borzalmas ombre hajak.

2016. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En sok lanynak latom, hogy alul ki van szokitve(eleg vilagosra, felul pedig barna), ha be van gondoritve a haj, akkor annyira nem csunya, de ha ki van simitva, borzalmasan csunya
2016. máj. 4. 10:27
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem sem tetszik. Ráadásul idén már nem is divat, de szerintem nálunk még évekig fognak ilyenre festett fejjel szaladgálni.
2016. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha úgy néz ki mintha le lenne nőve, akkor az vagy egy nagyon elrontott ombre, vagy tényleg le van nőve.

Normálisan megcsinált ombre az ilyen:

[link]

2016. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

már vannak igényesebb verziói:) bayagénak hívják ha jól tudom, ott már olyan, mintha csak a nap szívta volna.

egy sötétszőke hajú lánynak pl szerintem jó áll,ha fokozatosan világosodik a vége. úgy nem nagy a kontraszt. de pl egy sötét barna hajúnak az olyan ombere, amiben nincsen átmenet sem, az nagyon pocsék szerintem is.

de nyilván mindenki maga tudja,ez csak az én véleményem.

2016. máj. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi tipust latok sok lanynak. Kb egy eve megcsinaltattak igy a hajukat, es annyi

2016. máj. 4. 10:49
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, az tényleg nem szép. Az a baj, hogy a fodrászok is bénák sokszor.
2016. máj. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha valakinek tetszik, miért ne lehetne ilyen haja?
2016. máj. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]

errol nem is beszelve. Mi ez mar?

2016. máj. 4. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!