Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hany alkalom szolariumozas...

Hany alkalom szolariumozas utan lehet eredmenyt varni?

Figyelt kérdés

Multheten 2*6 percre mentem, a heten voltam 1*7 percet, es ma megint megyek 8 percre, viszont nem latok nagy valtozast. Lehet, hogy picivel barnabb vagyok, de ennyi.

Nem ertem, volt velem egy csaj, o csak 6 percet volt, es estere latta magan a valtozast, en sehol semmit nem latok.


2016. máj. 4. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Kell néhány hónap hogy lásd mennyire pöttyös, száraz és ronda, ráncos lesz tőle a bőröd.
2016. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a te bőröd többet bír. Én először 10 percnél tovább nem mertem menni, de alig volt eredmény. Most 15 percekre járok, és sokkal jobb. Persze géptől is függ, van amelyiknek sokkal kevesebb ad ugyanilyen barnulást.
2016. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!