Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőrön szoláriumozáskor...

Fehér bőrön szoláriumozáskor körülbelül hány alkalom után látszik barnulás és milyen mértékű barnulás érhető el?

Figyelt kérdés
Fehér bőrőm,barna hajam és szemem van,még nem voltam szoláriumban,de szeretném kipróbálni,meguntam,hogy hófehérkének szólitanak. Szeretnék szoli krémet is venni,azok kb milyen árban vannak? És milyen érzés a szolizás?
2016. febr. 2. 19:34
 1/1 anonim válasza:
Szia :) engem is szintén hófehérkének szólítanak. Régebben jártam szoliba, de az a baj, hogy mivel én alapból a naptól is csak leégni tudok -lebarnulni nem- így a szoli se segített:/. Én azt mondom, hogy nálad is megér egy próbát. :) Nagyon szerettem szolnizni ha nem is a végeredmény, de maga az érzés miatt. Kikapcsolsz teljesen. Én ahoz hasonlítanám, mikor kifekszel nyáron és melegít a nap:)
2016. febr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!