Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy nő elkezd őszülni, de nem festi a haját?

Figyelt kérdés

27/N vagyok sötétbarna hajjal.

Pár éve már jelentek meg ősz hajszálaim, de csak elvétve a halántékom környékén.

Az elmúlt hónapokban egyre többet tettek rá megjegyzést, hogy "jéé te őszülsz"

Eddig nekem nem tűnt fel különösebben ennek ellenére sem. Viszont ma reggel, ahogy besütött a nap, sokkal jobban megláttam a tükörben, hogy ez már nem csak 1-2 szál, hanem tényleg rendesen kezd látszani.

Ennek ellenére én még mindig arra hajlok, hogy ne fessem be, mert alapjáraton szeretem a természetességet, és ha ezt adta a genetika, a sors vagy bármi, akkor minek rejtegessem?

Ti mit gondoltok erről?



2016. máj. 5. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem az én dolgom ki mit csinál.
2016. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nekem tetszik ha valaki felvállalja magát.
2016. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én azt gondolnám hogy nem nagyon érdekli hogy hogy néz ki. le leszek pontozva, de ez van. a hajfesték sem az ördögtől való. ez az ezt kaptam, ez van hozzáállás számomra taszító minden esetben. ha bármiben tudsz javítani magadon, akkor miért ne tennéd...

ha viszont tetszik valakinek az ősz haja, hát hajrá.

2016. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Én szeretem, a nemtökéletességet. Az, ha valakinek egyszínű vasalt képe van, nanométeres pontossággal megrajzolt szemöldök, meg hasonlók szerintem hülyén néznek ki.

Az kifejezetten szép, ha valakinek van bőrhibája, pattanása, szeplője, ősz hajszálai, anyajegye, egyéb hibája...

Természetben se nincs semmi mérnöki pontossággal megtervezve, a fák sem sorba nőnek az erdőbe. Nekem ezt jelenti a "természetes".

2016. máj. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagymamám 30-as éveiben teljesen megőszült. De az összes testvére is, úgyhogy náluk ez valami genetikai adottság.

Hófehér haj szerintem nem ciki.


Nekem is van már jópár ősz szálam 23 éves létemre. Viszont az nem tetszik, mikor ez a pár szál mákostésztát vagy fakó hajat varázsol. Úgyhogy én színezni fogom majd, ha már feltűnő lesz, pedig nem vagyok a hajfestés híve.


Viszont ha te nem szeretnéd, azzal sincs semmi baj. Lesznek akik észre se veszik, lesznek akik igénytelennek tartanak majd, és lehet hogy lesz akinek még tetszik is. De a saját jó közérzeted alapján dönts, ne mások véleménye alapján.

2016. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elfogadod magad,nagyon helyes!!!Jobb,mint mindenfajta színben pompázni.
2016. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nővérem 26 éves, a halántékánál már teljesen ősz. Neki és nekem is kifejezetten tetszik :)
2016. máj. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%

26 éves vagyok, engem kifejezetten zavarnak az ősz hajszálaim, festetem is. Szerintem sokat ront az összképen, ha látok egy csinos nőt, és ott világítanak az ősz szálak a hajában.

Egyébként a szőrtelenítéssel hogy állsz? Azt is a természet adja...hónaljkutya, lábbunda, ha már a genetika, meg a sors így gondolja?

Semmi rossz nincs a hajfestésben, nem is kell eltérő színű haj, a saját színeddel is festethetsz.

2016. máj. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is őszülök, nem tervezem festeni, mert másban sem követem a társadalmi elvárásokat. Nekem tetszenek az ősz szálaim, hozzám tartoznak tizenéves korom óta. Látásból ismertem olyan idősebb nőt, akinek nagyon szép, egészséges (és szintén sötét) haja volt, remekül állt neki a nagymértékű őszülés; másnak pedig igénytelen fekete-fehér szénakazal trónolt a fején, ha úgy őszülnék, mint ő, azonnal festeném a hajamat, mert az tényleg rusnya látvány volt.
2016. máj. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
#8: Engem nem zavar egyik szőr sem. Énrajtam is van bőven ezekből mind. Az már csak a lányon múlik hogy őt zavarja-e. F vagyok amugy.
2016. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!