Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke vagy vörös szőr ellen...

Szőke vagy vörös szőr ellen valóban hatástalan az IPL villanófényes szőrtelenítő kütyü?

Figyelt kérdés

Világos bőrön, de nagyon világos szőrszálak... Többsége szőke, néhol kissé vöröses, de inkább szőke, na. És intim részen is világos.


Érdemes így beruházni, vagy úgysem működne?

Valaki itt próbálta már???


(Egyébként ez hogy működik, végig villantja az ember a bőrét, és utána rögtön hullik ki a szőr?) :-)



2016. máj. 5. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nekem sötét szőrön-világos bőrön se működött, úgyhogy felesleges.
2016. máj. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nekem semmilyen szőrön nem működött, és olyanról sem hallottam akinek működött volna... leszámítva a neten a fizetett bloggereket.
2016. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És a kozmetikusoknál se működik? Kezdetben csak ott alkalmaztak ilyen gépeket... Vagy az is kamu volt?
2016. máj. 6. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szőke és vörös szőrön valószínűleg nem lesz hatásos. Amúgy barna és fekete szőrön nagyon is jól működik, nekem van, és jó tapasztalataim vannak vele. :)

Én fiú vagyok, ráadásul elég erős szőrrel, ami sötétbarna, és ott elég hatékony, de vannak itt-ott egész világos szőkés szőrszálaim is, amikre viszont hatástalan. Vörös szőrön nem próbáltam, de azt írja, hogy arra sem jó.


Tehát alapvetően barna és fekete szőrre jó. Nekem viszi a közepesen világos barna szőröket is, de azt nem mindig elsőre.


Villantás után ha hatásos volt, akkor kb 1 hét múlva hullik ki, nem pedig azonnal. :)

2016. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!