Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kalo végleges szőrtelenítő...

Kalo végleges szőrtelenítő krém használatával kapcsolatos tapasztalatokat szeretnék kérdezni. Valóban pár használat után eltünteti végleg a nem kívánatos szőröket?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 11:58
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Így reklámozák:


A természetes hatóanyagok, gyógynövény kivonatok kíméletesen, hatékonyan, irritáció nélkül szüntetik meg végleg a szőr növekedését.


A gyantázás, epilálás után azonnal alkalmazzuk a testrészen.


Használata javasolt érzékeny területekre (intim testrész, hónalj, arc).


Az epilálás során megnyílt szőrtűszőbe mélyen masszírozzuk be az oldatot, amely az üres follikulusz falán bevonatot alkotva, a kén megvonásával meggátolja a szőr újbóli kinövését.


A szőreltávolítás napján alkalmazzuk 3 alkalommal, majd az elkövetkező napon még háromszor.


Hat-nyolc alkalmazás után már véglegesen kialakul a szőrtelen állapot.


Ez egyénenként változó lehet.


Használja minden szőrtelenítés után.


Mivel a szőrszálak növekedése nem egyenletes, ezért kb. 6 hónapig tartó ismételt kezelésekkel érhető el a teljes és végleges szőrtelen állapot.


De már az első alkalmazás után látványos a hatás, a még kinövő szőrszálak is gyengébbek és világosabbak lesznek.


Káros hatásoktól mentesen, bőrbarát hatóanyagokkal, természetes úton érheti el a végleg sima, bársonyos bőrfelületet az egésztesten.


Összetétel: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Sucrose, Triethanolamine, Persea Gratissima, Lactic Acid, Citrus Grandis, Chamomilla Recutita, Dimethicone, Lanolin Oil, Betaglucan, Propylparaben, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, EDTA, Polysorbate 20


FIGYELMEZTETÉS: Ez a termék véglegesen megszünteti a szőr újranövekedését!

2009. ápr. 5. 12:00
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nm tudom,de féléves haszna´lat még ha nem is válik be jó bevétel a gyártónak...

Mennyibe kerül egy dobozzal??

hány alkalomra elég??

2009. ápr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
6-7 ezer Ft és 60 ml.
2009. ápr. 5. 12:54
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
sztem kamu
2009. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fórumon egy kozmetikus lány kanadából hozatott ilyen krémet, és ő írt arról, hogy semmi változást sem vett észre.

De a Leila titkáról halottam már jókat.

[link]

2009. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam ezt a KALO szőrtelenítőt, de semmi változást nem tapasztaltam, még csak nem is csökkentette a szőrnövekedést! Kamu...

Ja, és kipróbáltam a krémet is, folyadékot is : egyformán hatástalan!!!


Nehogy megvedd a "Leila Titka" nevű borzalmat!!!

Na, az sem csinál semmit, viszont minden sárga lesz tőle... Kipróbáltam = kamu!

Amellett a meséje is egy jó nagy kamu, mert vannak egyiptomi és szíriai ismerőseim, direkt megkérdeztem őket : életükben nem hallottak ilyenről!

Itt Mo-on kutyulta össze valaki ezt a borzalmat és gyártott hozzá egy egzotikus mesét az egyiptomi nagyanyjáról... (Ja, nekem meg a hongkongi nagynénikém feltalálta az Örök Élet Elixírjét.) :-P


Viszont a HAIRFREE GEL hatásosnak látszik : végleg ettől sem tűntek el a szőreim, de ha ezt használom hetente 1-2 alkalommal és szőrtelenítés után, akkor egészen piheforma lesz a szőröm és nagyon-nagyon lassan nő. (Hónaljon és bikinivonalon használom.)

Lehet, ha mindennap használnám, akkor ez végleges lehetne?


Az a baj, hogy nincs időm minden nap ezzel vacakolni.

2009. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog engem is érdekel, mind szép és jó, de attól tartok, tényleg kamu. Pedig sokan nagyon szeretnénk megszabadulni véglegesen a nem kívánt szőrszálaktól.
2009. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszike annak aki berakta a Leila titkás linket, mert láttam a játékot regisztráltam és nyertem is egy ajándék dobozzal :D
2010. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

05-11 21:17

Aztán beszámolót kérünk az eredményről!


Amúgy a kaló szerintem nem rossz, lassítja a növekedést az biztos!

2010. máj. 22. 10:07
 10/13 anonim válasza:

Hát mivel én hülye feledékeny vagyok és nem kenem be annyiszor és akkor amikor kéne ezért nekem még nem szüntette meg teljesen.

Én szemöldökgyantázás után szoktam használni, és mikor használm TÉNYLEG lassabban nő vissza! És ritkább is!

De valami emlékeztetőt fogok beállítani, hogy ne felejtsem el annyiszor és akkor bekenni mikor kell, mert már máshol is gyantázok. És szerintem tényleg hatásos.

Azóta valamilyen tapasztalat?

2012. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!