Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sárgás -vöröses - rezes...

Klasszikusnarancs kérdése:

Sárgás -vöröses - rezes hajszín eltűntetése?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Par napja a kozepbarna hajamat(amire 1 reteg sotetbarna hajfestek volt rakenve) leszivtak hogy vilagos barna legyek.

Mikor megcsinalta a fodrasz nem lett rossz, amde masnapra aztvettem eszre hogy fényben sárgás vörös hajam van vagy ilyen rézsárga ,de csak a tetején vészesen sárga annyira hogy ourlok hogy hetvege lesz mert nem szivesen megyek igy az utcara !

Par het mulva megyek majd lenovest festetni mit mondjak neki hogy hamvasbarnaval fesse be a hajam?! Vagy esetleg hazi praktika ?:)

Elore koszi !:)



2016. máj. 5. 22:34
 1/7 anonim válasza:
Galambszürke eltünteti! Èn is így jártam :)
2016. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarul vegyek egy olyan szinu festeket es csak fessem at vele es jo lesz?! Bocs a hulye kerdesert de nekem ez teljesen homalyos tema :D
2016. máj. 5. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy homályos a téma...Annyira,hogy a fogyókúrákba tetted
2016. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nemirt ki temavalasztast es gondolom elotte atrol kerdeztem es egybol berakta nem halsz bele ha veletlen ide kerul egy ! ;)
2016. máj. 6. 00:04
 5/7 anonim válasza:
vannak külön erre kifejlesztett samponok amik mellesleg működnek is egy bizonyos fokig
2016. máj. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Otthoni praktika nincs. A fodrász tudni fogja mivel menjen rá a hajadra, hogy eltüntesse a narancs pigmenteket. (ill. eltüntetni nem tudja csak elfedni a megfelelő anyagal). Azzal hogy sötétből lettél világosabb, velejárója, hogy a meleg pigmentek felerősödtek.
2016. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fodrásznál nem neked kell megmondani hogy mivel fesse a hajad... a fodrásznak kell tudni hogy a sárga és réz árnyalat ellen mi kell... többnyire azok ellentéte egyébként, ami a lila-kék. Kipróbálhatsz hamvasító folyadékot is előtte, nem drága, Kallos Florillum a neve, de ha nem használ marad a fodrász és festés.
2016. máj. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!