Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a villanófényes...

Mit gondoltok a villanófényes szőrtelenítésről?

Figyelt kérdés

Nézegettem a gépeket Media Markt oldalán, de volna pár kérdésem róluk.

A Philips LUMEA-t néztem. Első kérdésem, mi a különbség a 169.990 Ft a 69.990 Ft és a 131.899 Ft-os között?

Írja hogy vörös-szőke szőrzetre nem alkalmas, miért?

Mivel a sötét bőrre nem használható megértem, de nekem extra világos, mivel vörös vagyok. De alkalmazható világos bőrre, mégis akinek olyan világos annak nem fekete szőrszál nő rajta. Akkor ez most hogy is van?

Utána néztem Remington-osat, ott nem volt kritérium a vörös-szőke szőrszál. Tehát márkánként változik? Vagy ott csak kihagyták a leírásban?

Ha valóban nem lehet világos szőrszálnál az miért van?



2016. máj. 6. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ér semmit.

Világos bőröm és sötét szőröm van. Nővéremnek az IPL nem használt, nekem az SHR.

2016. máj. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És neked mi vált be? Mert nekem a borotva, gyanta rémes. Elég nevetséges, de annyira világos a szőröm, hogy néha kimarad egy két rész. És mikor rövidben kimegyek az utcára és megcsillantja a nap... elég kiábrándító. Mert rendben van, gyorsan orvosolom is a problémám. De mivel ez nem túl tartós folyamat, nekem legalábbis elég macerás, mert szinte naponta átmehetek rajta.

2016. máj. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!