Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki akinek 2 naponta vagy...

Havaseső kérdése:

Valaki akinek 2 naponta vagy akár naponta kell hajat mosnia?!

Figyelt kérdés

Zsíros hajra.

Milyen praktikákat ajánlotok? Sampon, pakolás, stb..bevált praktikák.


Éa hogy tudnám elérni, hogy heti 2x-3x kelljen hajat mosnom?



2016. máj. 7. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

én a hajam formája miatt mostam naponta. aztán meguntam és elkezdem először csak 1 napot kihagyni, aztán most már elég heti 1-2 alkalommal hajat mosni.


Nekem igazából hozzászokott a kevesebb mosáshoz. A köztes időszakban próbálj ki valamilyen száraz sampont és fogd össze a hajad.

2016. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nalam is ugyanez a helyzet..:// h ket naponta mosom a hajamat de szerintem ez majd jobb lesz ha a 'tini' korszakbol kijovok:D 17L
2016. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Konyorgom,csak a szaraz sampont ne! Alkalmankent okes,de egyebkent eltomiti a porusokat a fejborodon. Nem egeszseges allandoan hasznalni.

Illetve ha hagyod zsirosan,konnyen kihullhat. Persze,egy plusz napot siman lehetsz osszekotott hajjal,de annal tobbet nem erdemes.

Egyebkent az,hogy minel tobbszor mosod annal zsirosabb,nem igaz. Kb 6 eve mosom 2 naponta a hajam,es meg mindig kibirja. Ezt a feltetelezesemet borgyogyasz is alatamasztotta.

A zsiros hajra valo samponokat szinten keruld. Tulsagosan megtisztitjak a fejbort,ami elkezd vedekezni,ezaltal zsirosabb lesz. Ezt sajat magam is tapasztaltam,ezert hasznalok normal hajra valot. A balzsamot szigoruan csak a hajad vegere kend,hiaba mosod le a fejborodrol,valamilyen szinten ott fog maradni.

Irj nyugodtan,ha kerdesed van. Nekem is nagyon zsirosodik a hajam,hullott is nyaron. Emiatt rengeteg orvossal,illetve a fodraszommal is beszeltem a temarol. Elegge beleastam magam.

16L

2016. máj. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni először is hogy mitől zsírosodik ennyire a hajad. Pl tinikorban nem nagyon lehet mit tenni ellene.

De okozhatja egészségtelen étkezés is, vagy a kemény víz, szilikonos samponok és hajápolók, vagy ha sokat fogdosod a hajad akkor az is. De ezeken lehet változtatni.

2016. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!