Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen típusú lányoknak nem...

Milyen típusú lányoknak nem áll nagyon jól/áll nagyon rosszul a szőke, melírcsíkos haj?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna hajam van, zöld szemem. 26 vagyok, nem olyan tinis ez a fajta haj?
2010. ápr. 8. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem áll jól a nagyon barna bőrűeknek/szeműeknek, tudod aki alapból mediterrán típus. Ha neked szőkésbarna az eredeti hajad, akkor jól fog állni a melír!

Szerintem nem tinis.

2010. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
IGen, a mediterrán típusúaknak egyáltalán nem áll jól. Van egy ilyen kinézetű barátnőm, hónapokig szőke volt, nagyon rosszul állt neki, úgy nézett ki mint egy 40 éves. Viszont van egy másik barátnőm, ő eredetileg sötétbarna hajú és kék szemű, de neki se állt jól a szőke, pedig a kék szemhez elvileg jónak kellene lennie. Én is zöld szemű vagyok és eredetileg szőkésbarna, nekem -a többiek szerint- jól áll a szőke, már az összes árnyalatát kipróbáltam, mindegyik jó volt.
2010. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor lehet, h belevágok. Nem vagyok az a mediterrán típus :)
2010. ápr. 9. 17:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Uhh.. most látom, a kérdésben eggyel több a "nem". Vagyis kiknek áll nagyon jól, azt akartam kérdezni.
2010. ápr. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!