Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, jobban szeretitek ha...

Fiúk, jobban szeretitek ha egy csajnak hosszú a haja vagy, ha rövid?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennél vannak sokkal fontosabb dolgok is, de érdekel, hogy mit gondoltok. :) Légyszi írjatok kort, köszi előre is!
2016. máj. 8. 23:07
 1/7 anonim válasza:
81%
hosszú o.o
2016. máj. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Az attól is függ mennyire hosszú és mennyire rövid.


Én ismerek olyan csajt akinek a hosszú haj sehogyan sem áll jól, neki úgymond a rövid haj az ami jól áll. Ismerek olyan csajt akinek volt már szép hosszú haja, aztán levágatta tüsire oldalt borotválva volt neki, az sem állt neki rosszul, de amikor megnövesztette vállig érőre és úgy tartja neki az áll a legjobban. Ismerek olyan lányt is akinek szép hosszú enyhén hullámos haja volt, majdnem a fenekéig ért amikor egy hatalmas esés végett annyira beütötte a fejét hogy a fején a sebet varrni kellett. Akkor leborotválták azt a részt ahol a seb volt, és elég csúnya volt utána is neki ott, sajnos nem tudtak vele mit kezdeni, a seb már begyógyult de a haj összevissza állt neki, eddig is vékony kendővel takarta ügyesen, de a nagy melegek végett nem bírta. Akkor a haját teljesen levágatta 2 centisre, aztán kínjába leborotválta az egész fejét és parókát viselt egy ideig. Aztán amikor már 10 centis volt a haja és nőni kezdett de nem bírt vele mit kezdeni akkor levágatta tüsire a haját és azóta is olyan neki.


Azért mondom mert van amikor jól áll valakinek a rövid de van amikor nem áll jól csak a hosszú haj.


Én nekem személy szerint a hosszú hajú lányok, nők tetszenek, de az egyik legjobb nő barátom (tudom furcsa, de van ilyen) neki vállig érő haja volt eddig a leghosszabb, de a tüsi haja is jól állt neki, meg persze a rövid nőies haj is jól ment az arcához. Meg van egy munkatársnőm egy tipikus szőke nő, aki nagyon figyel a külsejére, neki a hosszú hátközépig érő haj állt jól, de amikor levágatta nyakig érőre hát az nem állt neki jól, mert hullámos hajtípusa van és nem bírt vele mit kezdeni igazán. De most megnövesztette megint hátközépig érőre és az áll neki most jól igazán. Nekem is férfi létemre hosszú hajam van. Tudom sokan mondják férfinak legyen rövid a haja, nem vagyok rocker meg semmi ilyen. Csak volt időszak amikor megnövesztettem egy lány miatt mert a hosszú hajú pasikra bukott, és ha már ennyit szenvedtem a növesztéssel nem volt szívem levágatni és a mai napig nem is akarom egyáltalán mert annyira megszoktam hogy hátul összevan fogva meg szinte sokan így ismernek, meg nekem régen a rövid tüsi hajjal mindig golyó fejem volt mert kövér voltam, és a hosszú haj legalább ad valami egyéniséget nekem.

2016. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

ez csajfüggő, mindkettő bejön, de!


a hosszú szinte minden lánynak jól áll, de a rövid hajjal vigyázni kell..

ha az illető igénytelen, vagy nem öltözködik nőiesen akkor eléggé "leszbis" az összhatás. egy nőnek akkor legyen rövid haja sztem, ha ízig-vérig nőies, úgy értem ruha, smink, kisugárzás, és a frizura is legyen megcsinálva rendesen, lehetőleg befestve, valami jó színre (vörös, világosszsőke fekete stb), mindig be kell h legyen lőve a séró. ebből az okból kifolyólag macerásabb karbantartani. ha nem ilyen akkor vagy leszbis lesz vagy nagymamás, vagy csak szimplán igénytelen. nagyon kiábrándító sztem ha egy lány haja igénytelen, és a rövid hajnál ez könnyebben előfordul.


a félhosszú, hosszú haj már kevesebb odafigyelést igényel sztem, legyen ápolt, illjen az illető arcához, ennyi.


ha a kritériumok teljesülnek, akkor mindkettő jó megvan az előnye: a rövid haj extrémebb, szexi, a hosszúval meg lehet babrálni, simogatni, és ha ápolt, nagyon szép.


25/F

2016. máj. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Hosszú.

Van, akinek a rövid is jól áll, de én személy szerint nem sokkal találkoztam még, akinek jobban állt volna a rövid, mint a hosszú.

2016. máj. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ment a zöld kéz. Várom a továbbiakat;)
2016. máj. 10. 18:03
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Bocsi, hogy lány létemre idepofátlankodok, de a válaszokat olvasgatva felmerült bennem egy kérdés. Tehát sokan azt vallják, hogy ha egy nőnek rövid a haja, akkor legalább öltözzön nőiesen, sminkeljen nőiesen, illetve aggasson magára ékszereket, hogy femininnek tűnjön.


És ha lekerül mindez? Oké, ha az ember szeret valakit, ilyenkor nyilván kénytelen lesz más előnyös részein legeltetni a szemét, de szerintem pont az a lényeg, hogy egy nő minden dísz nélkül nőies varázst sugározzon.


26/L

2016. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, mondasz valamit. Tudod -e? :))) A kérdést azért írtam ki, mert leakartam vágatni a 70cm-s hajamat. Ez után eszemben sincs. Köszi szépen! Még egy puszit is kapsz érte :*
2016. jún. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!