Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szőrös lábú lányok! Ti...

Nagyon szőrös lábú lányok! Ti minden reggel borotváljátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 9. 06:15
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2016. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem. Inkább gyantázom, de ha már látszik hogy lassan ideje gyantázom és olyan helyzet van hogy fontosabb esemény van aznap vagy ilyesmi , akkor reggel "átmegyek" rajta borotvával
2016. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha olyan gatyát/szoknyát veszek fel amiből kilátszik. Télen ritkábban, nyáron minden reggel letolom.
2016. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is úgy szoktam,mint az utolsó válaszoló.
2016. máj. 10. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Mostanaban gyantazom, sokkal jobb mert nekem kb ket het alatt jelentek meg csak a kis borostak elotte szep sima volt.Nyaron megsem tudom mindig gyantazni, mert nem eleg hosszu hozza ezert borotvalom.Ha tudom hogy csak leugrok valahova es nem szamit akkor ket naponta borotvalom amugy meg mindennap:) 16/l
2016. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!