Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti hány naponta...

Lányok, ti hány naponta borotváljátok magatokat? Én ha este leborotválom a lábam, másnap reggel már szúr!

Figyelt kérdés

Mindennap viszont nem tudom leborotválni mert érzékeny a bőröm.

Át szeretnék térni a gyantára, de ahhoz növesztenem kellene ..


2016. márc. 22. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Veet szörtelenítő krémet fel orat rajtahagyni,aztan borotvaval lehuzni-igy min 2 hetig jo nekem.
2016. márc. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyantához meg kell növeszteni valóban. Addig meg bujkálni kell vagy más hogy oldja meg? Ezt sose értettem.


Én naponta borotválom, de reggel csinálom meg indulás előtt mindig, így napközben nem szúr. Ha nem megyek sehova, akkor pedig pihentetem a dolgot.

2016. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lábat hetente, máshol hetente kétszer kb.

de nyáron, ha látszik a ruhából, akkor ruhafüggően és szőrméret függően.

2016. márc. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen,este leborotválom,reggelre tüsi és látszik is. 2-3 naponta szoktam amúgy.
2016. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a helyzet. Én 2 naponta borotválom és vastagon bekenem testápolóval mert minél szárazabb a bőröd annál jobban érezni a szört. Nekem van gyanta gépem de csak kézre használom mert tényleg meg kell hozzá növeszteni, tesóm a lábán is azt használ mert pasiját nem zavarna hogy szőrös a lába de az enyémet nagyon zavarná szóval kénytelen vagyok borotválni. Az epilátort ajánlom mert az tövestől kitépi mint a gyanta, viszont már fél milis szört is kitép. Azzal meg az a baj hogy drága, az olcsók meg hamar tönkre mennek, még persze a fájdalom is egy tényező ami nem kellemes de elvileg hozzászokik a bőröd és alig fogod érezni ha már rutinodá válik. Én fogok venni csak még nem tudom milyet. Szerintem te is tedd azt.
2016. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én csak akkor szoktam, ha kedvem van, hetente egyszer kb, engem nem zavar, ha szőrös a lábam, most még úgyis hossz nadrágot hordok, max a bokám látszik ki.
2016. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így hosszúnadrágos időben 2 hetente. Rövidrucis időben naponta borotválom. Nekem is már borotválás után 2-3 órával szúr, de nem érdekel. Próbáltam a gyantát, epilátort 1 éve talán, és azóta is heges tőlük a bőröm, szóval megbántam. A borotválás még mindig jobb és sokkal egyszerűbb is. Mellesleg ha gyorsan nő a szőröd akkor gyanta után pár nappal már szúrni fog... szóval sok értelme nincs.
2016. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is naponta borotválom nyáron.

Téli időben hetente egyszer, vagy 4 naponta ha szükséges.

Megvettem egy elég drága epillátort, 60 ezer volt. Azt hittem ez biztos jó lesz. Nem... Vékonyszálú nagyon a szőröm, és sokat nem tép ki, vagy csak letépi, és szúr tovább... Egy részét nehezen sikerül epillálnom, de sokat hagy. Szóval ha nagyon sok idom van, akkor leepillálom amennyire tudom, aztán a maradék borotva... De én sem találtam még meg a tokeletes megoldást.

2016. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Nem olvastam a kérdést csak dugnálak, nem zavar?
2016. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!