Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnám megcsináltatni a...

Hol tudnám megcsináltatni a hajam, hogy olyasmi legyen mint a képen? Lent

Figyelt kérdés

Szőkére van festve a hajam, de szeretném kicsit természetesebbé tenni. Most nagyon egyszínű világos homokszőke.

Tetszik ha kicsit sötétebb a hajtövem, szeretném ha olyan hatása lenne mintha egy természetes szőke hajat kiszívott volna a nap. Majdnem ombre legyen , de mégsem az. (bocsi a béna magyarázatért)

Ilyesmi az elképzelésem: [link]


[link]


Sokat hallottam a White Hair-ről, jót és rosszat is. Nem tudom bele merjek-e vágni náluk.

Esetleg más fodrászt/fodrászatot ajánlanátok, ahol meg tudnám így csináltatni a hajam?

Akihez jártam fodrászhoz, egyszer elrontotta a festést és úgy letört a hajam hogy le kellett vágni a hátközépig érőt állig érőre. Ezért félek már a fodrászoktól és kérek véleményt és ajánlást itt.



2016. máj. 9. 13:58
 1/1 Györi Balázs válasza:
Egy jó fodrásznál szerintem ha beviszed a fodrásznak megfogja csinálni vagy keresd fell az ö fodrászát
2016. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!