Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol érdemes rasztahajat...

Hol érdemes rasztahajat csináltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék rasztát csináltatni, de szeretném,hogy szép legyen és ne rontsák el. Tudnátok profikat ajánlani Budapest és szolnok környékén? (Linkek is jöhetnek) köszönöm.:)

2016. máj. 9. 18:44
 1/3 anonim válasza:
100%
Hát..szerintem ne csináltasd..borzasztó összegeket elkérnek érte. Nem kell hozzá egyébként szerintem nagy kézügyesség..csak türelem. Én a barátomnak csináltam( teszem hozzá első próbálkozásom volt és magamnak is én fogom) és nagyon szép lett az a pár tincs :D szóval nézz a youtubeon nagyon sok videót..számtalan módon mutatják be..te meg gyakorolhatsz a hajadon..csak egy tincset és majd rájössz, hogy neked melyik fekszik. Sokat nem veszthetsz vele, hiszen amíg nincs behorgolva, még szét tudod szedni. Egyébként ha nem megy és más sem tud neked ajánlani valakit, akkor( kérdésből következik, hogy szereted a reggaet) pl. a Reggae Campen tuti megcsinálja neked valaki tök ingyen..max pár sör..plusz jó társaságban leszel :D Ennyit tudtam segíteni..
2016. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) azzal nem lenne baj,hogy én csináljam meg..elöl,de sajnos hátra nem látok még 2 tükörrel is nehezen :/
2016. máj. 15. 14:53
 3/3 anonim válasza:
Esetleg valakit megkérhetnél..pár tincset csak meg tud valami komád is csinálni:D hajrá:D
2016. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!