Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tűntessek el itthon...

Hogyan tűntessek el itthon egy pattanás szerű puklit?

Figyelt kérdés
Olyan mint egy pattanás de amikor megnyomon olyan mintha víz jönne ki belőle vagy nem is tudom:/ Hogyan tűntessem el hamar?
2016. máj. 9. 18:48
 1/3 anonim válasza:

Fáj is? Mert akkor lehet, hogy mérges pattanás :/


De egyébként, én egyet mondok:

FOGKRÉM!!!!

Az egyetlen dolog, ami maximálisan beválik nálam, este felrakom, tiszta gázul nézek ki, mert persze megint nem bírtam ki, hogy ne nyomkodjam össze magam, és reggelre? Hűlt helyüket találom, teljesen sima a bőröm, egyszerűen semmi!


Ez most kicsit úgy tűnhet, mint ha reklámozni akarnék valamit és nagyon eladni :'D


De tényleg így van. Szóval én azt mondom, hogy fogkrém, vagy ha ráérsz, főzz vizet, áztass bele kamillát, és szép lassan dörzsöld át a kamillás vízzel az arcod.

Elvileg fertőtlenít, meg én úgy látom, hogy megszépíti így az egész arc-összképet.


Sok sikert, remélem beválik! :)

2016. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Csak ha megnyomon akkor fáj. Kipróbálom a fogkrémet!
2016. máj. 9. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítőt tegyél rá.Teafa is jó.
2016. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!