Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj felrakást úgy is lehet...

Póthaj felrakást úgy is lehet csináltatni, hogy csak előre az oldalfrufrumhoz tetetnék hajat?

Figyelt kérdés

Vágattam magamnak frufrut, de nem tetszik, ráadásul nem hogy nőne, elkezdett brutál módon töredezni :(

Ezért gondoltam arra, hogy talán fodrász póthajjal ki tudná ott egészíteni. Remélem érthető, hogyan gondolom.

Ilyet egyáltalán csinálnak? És ha igen, kb milyen árra számítsak?


2016. máj. 12. 23:12
 1/1 anonim válasza:
Szerintem megoldható,attól függ milyen frufru.Fodrásztól kéne ezt megkérdezni. Az ára nem vészes,mert oda nem sok kell. Attól függ honnan veszed,facebookos csoportokban találsz olcsóbban újakat és használtakat is. Én 100 gramm 50 centis natúr,keratinozott hajat vettem 20 ezer forintért! Tehát neked előre csak pár gramm kéne...
2016. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!