Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kozmetikushoz mész és...

Ha kozmetikushoz mész és kinyomkodja a pattanasaid tudom, hogy normális ha piros meg sebes de mikor múlik el?

Figyelt kérdés

2016. máj. 13. 12:43
 1/5 Dongaben válasza:
Biztosan ajánlott valamit, amivel kenegetni kell. Viszont a "Számítástechnika" kategóriában kevés használható válasz lesz...
2016. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Juj... Nem vettem észre,az előző kérdésem abba a kategóriába volt,nem tudom biztos automatikusan ezt is oda rakta...
2016. máj. 13. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Na ezért nem járok kozmetikushoz... régen jártam, kinyomkodott, sebes vörös foltos fejem volt utána másfél hétig, majd jött új pattanás. És ez így ment mindig. Nem lett jobb, inkább rosszabb. Nem hiszem hogy ennek van értelme, krémekkel, gyógyszerrel jobb eredményt lehet elérni mint nyomkodással. Sebek meg vörös fej nélkül.
2016. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az attól függ milyen a bőröd. Én is járok és nekem általában 3-4 nap de a kozmetikusom azt szokta mondani hogy kb. 1 hét a max. De persze ez nem mindenkinél van így. Ha a bőröd érzékenyebben reagált akkor lehet hogy több mint 1 hét. Ez nálam is változó. Van amikor több nap van amikor a pirosság már pár óra múlva elmúlik.
2016. máj. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár nap kell,hogy megnyugodjon,de legközelebb kérj otthonra ápolót rá.
2016. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!