Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy fogselyem...

Normális, hogy fogselyem használata közben vérzik az ínyem? Nem nagyon, csak maga a fogselyem piros lesz.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy én vagyok túl durva (pedig óvatosan csinálom nagyon), vagy baj van es menjek el orvoshoz.
2016. márc. 29. 01:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nemrégiben kezdted el haszbálni akkor normális és hozzászoksz majd.
2016. márc. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Régen nekem is vérzett. Használj Listerine-t ( a lilàt) vagy croscodyl-t és azzal öblitsd ki a szádat fogselyem használata után. 2-3 nap alatt elmulik töle
2016. márc. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Rossz technikára tippelnék
2016. márc. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem normális, vagy gond van az ínyeddel, vagy rosszul használod a fogselymet. Próbáld ki brillant fogselyemmel, ez nem sérti fel az ínyt, ha mégis, akkor menj fogorvoshoz, nézesd meg az ínyed.
2016. márc. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ki fogom ezeket próbálni, köszönöm :) de azért dokihoz is elmegyek, biztos ami biztos
2016. márc. 29. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Az elején még rendben van, engem felkészített a doki :D

Volt egy kis ínygyulladásom a fogkőtől és amíg az nem jött helyre addig volt egy kis vérzés, de tisztítani kell és elmúlik az is.

Szájvíz valóban sokat segít, de ha nagyon nem akar javulni akkor doki és kérd meg, hogy mutassa meg a használatát, ne az legyen hogy valamit rosszul csinálsz, elég egy rossz szögből végzett tisztítás. :)

2016. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!