Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudassam apámmal hogy...

Hogy tudassam apámmal hogy tiszta szőr a pofám és meg kéne borotválni?

Figyelt kérdés

tudom hogy nagyon primitíven fogalmaztam ,de már nagyon idegesít , van olyan mikor mondja hogy "ááhhh neked kéne borotválkoznod" - kb 1 éve volt , azóta nem történt semmi...


már tökre idegesítő


tudom hogy mondanom kéne de az meg olyan fura szitu.


lécives most ne a helyesírásomat bíráljátok, köszi!


2010. ápr. 9. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:

hát vedd el apukádtól a borotvát, aztán hajrá ;) úgy kb. hétvége előtt, ha véletlen megvágod vagad, akkoris, hétfőre megsem látszik :D aztán, borotválkozás utáni nap meg menj oda apukádhoz, és mondd neki h "nézd apa, megborotválkoztam. szerinted milyen lett?" és akk ha nemteccik neki, akk mondod h mutassa meg :)

énis egyedül borotválkoztam, mikor még anno elkezdtem, nemkell ahhoz nagy tudás. vagyha nemjönne be a pengés borotva, akkor meg gépi, azzal kisebb az esély h megvágod magad :D

2010. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szólsz neki, hogy "apa, vegyél nekem légyszives egy borotvát, mert szükségen van rá". Ennyi az egész.
2010. ápr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél már kicsit rugalmasabb...

Lemész a sarki közértbe, vagy akárhova, ahol árulnak borotvát meg habot, veszel, hazamész, megborotválkozol és kész is.


17/L

2010. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmikeppen se hasznald apukad borotvajat, te is o is jo kis fertozest szedhetsz ossze.
2010. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!