Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A puncin hogy kéne elvileg...

A puncin hogy kéne elvileg borotválni a szőrt? A szőr növésével ellentétes irányban?

Figyelt kérdés
Én cs most kezdtem ellentétes irányban borotválni.. így szinte simára megtudom csinálni, de nagyon óvatosan, mert bevágom magam.. sőt még ígyis kicsit. Ha így borotválom, tényleg nagyon óvatosan kell és lassan, mert fáj is így.. Mintha vágna. Viszont ha nem az ellentétes irányban borotválom, úgy nem fáj de nem megy simára.. Ja és cs felülre rakok gélt, mert a hüvely környékére nem szabad sztem.. Félnék oda is tenni.. Ti h csináljátok?
2009. máj. 17. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is ki szoktam áztatni magam a kádban mert akkor könnyebben megy, aztán borotvahabot mindenhova, és növekedéssel ellentétesen csinálom. Eleinte tudom hogy nem kellemes de hozzászoksz idővel, én már évek óta borotválom, 2perc alatt kész vagyok általában gond nélkül.

Ez az én módszerem :)

2009. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, kipróbálom. (:
2009. máj. 17. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva csinálom, tehát a szőr növekedésének irányába, mert így utána nem pattogok ki. Én is használok borotvazselét (Gilette női) és próbáltam máshogy is, de én úgy kipattogtam.
2009. máj. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ellentétesen szoktam.

ha a növés irányába csinálom (minden nap borotválom), akkor semmit nem szed le.

2009. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!