Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olyan öregebb emberek...

Patricii kérdése:

Ismertek olyan öregebb embereket, akik nagyon ol tarták magukat?

Figyelt kérdés
Például olyanokat, mint Chistie Brinkley, Laura Gordon stb. Vagyis akik nagyon jol tartják m,agukat 40-60 évesen. Kiváncsi lennék hogy ezeknek az embereknek mi a titkuk.

2016. máj. 14. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Christie Brinkley-re nagyon hasonlít az anyám, aki 65 éves. A titka... gondolom genetika. A családban mindenki fiatalos.
2016. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek. :) Nagymamám, anyukám, és jó magam. :) Nagymamám 90 évesen halt meg, mindenki 60-nak nézte. Édesanyám most 70, azt hiszik a nővérem, ha együtt vagyunk. Én 45 múltam, 30-nál többnek még soha nem néztek.:) Biztos hogy genetika, mert nem kenem az arcom semmivel, csak lemosom, kozmetikusnál életemben nem jártam, ránckrémet sem használtam soha. Akik újonnan ismernek meg, mindig elképednek. Ez nagyon jó, viszont egészségileg már régen nem vagyok olyan jól.
2016. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyósjelöltem. 70 éves, és 10-20 évet lazán letagadhatna. Biztos a genetika is benne van, de az is, hogy 1) a korabeliek nagyon elhanyagolják magukat (nemcsak a betegek, hanem a viszonylag egészségesek is), és amiatt tűnik sokkal fiatalabbnak, 2) ad magára. Nincsen tönkredauerolva stb. a haja, de rendszeresen eljár fodrászhoz, a haját rendszeresen festeti, ill. manikűröztetni és pedikűröztetni. Igyekszik csinosan elegánsan öltözni, és máig vásárol magának dolgokat (turizik, szóval nem úgy kell elképzelni, hogy szórja a pénzt plázára), odafigyel arra, hol hogyan jelenik meg, hogy még a kényelmesebb ruhái is passzoljanak egymáshoz színben. Ápolja az arcát, bőrét. Az egyetlen dolog, ami árulkodik, az, hogy szétnapozta a bőrét fiatalon, így a dekoltázsa kicsit petyhüdt (a bőre többi részéhez képest), májfoltos és sötétebb.
2016. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!