Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit szedjek/kenjek a hajamra...

Mit szedjek/kenjek a hajamra hogy megnőjjön? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Vállig érő hajam van de annál nem nő tovább. Mondanátok olyan sampont/gyógyszert ami segíthet ezen és persze megfizethető?

Havonta vágatok a végéből picit h ne legyen töredezett és festve van (ami érdekes módon erősített rajta) 3 naponta mosom a hajam.



2016. máj. 15. 18:08
 1/6 anonim válasza:
Ricinus olaj. Gyógyszertárakban lehet kapni.
2016. máj. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Dm-ben vegyél Haar Vital Komplex kapszulát.

Nekem nagyon lassan nő a hajam,de ez egy csodaszer!A körmömről nem is beszélve!

2016. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alpecin C1 koffein sampon, 100%-os argánolaj, vagy esetleg ricinusolaj (argánnal kevesebb talán a macera)
2016. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a vashiany miatt lett sprod és töredezett. Ha ilyen oka van akkor hiába kensz rá akármilyen csodakencét.

Belül kell rendbetenned magad és majd utána a hajad is szépen megno.

2016. máj. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Be is váltak nektek? Gyorsan megnőtta hajatok? :)

Utolsó válaszoló: örököltem anyumtól a sz*r hajat nem vashiány :)

2016. máj. 15. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

A hajad ápolni kéne, főleg belsőleg, egészséges életmóddal, multivitamin és hasonlók... külsőleg meg bio sampon, balzsam, argán olaj.

Amíg töredezik és havonta vágatni kell sose lesz hosszabb. Ez nem öröklött dolog, örökölni max vékony szálú hajat lehet, ami persze könnyebben sérülhet, de ha normálisan van kezelve akkor az sem töredezik egyáltalán. A festés meg mindenképp árt a hajnak mivel lebontja a benne lévő fehérjék egy részét is.

2016. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!