Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Titeket is idegesít, ha...

Titeket is idegesít, ha tusfürdő ér a hajatokhoz? Sokan tusfürdőt használnak sampon helyett, de engem már az is zavar, ha egy pici tusfürdő megy a hajamra.

Figyelt kérdés
Hajmosás végén is mindig előrehajtom a fejem, és úgy teszek tusfürdőt a hátamra és a nyakamra, mert nem szeretem, ha megy belőle a hajamra is. Lehet, hogy bennem van a hiba, de szerintem a tusfürdő inkább árt a hajnak, mint használ. Mit gondoltok?
2016. márc. 7. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a sampon és a tusfürdő összetevőit, akkor láthatod, hogy szinte ugyanaz. Nem mondanám, hogy ártana a hajnak a tusfürdő. Nem nehezebb lemosni mint a sampont. Egyik lány ismerősöm tusfürdővel szokott hajat mosni, és nincs semmi baja.
2016. márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ez butaság és hiszti.

Semmi baja nem lesz a hajadnak, ha véletlenségből hozzáér egy kis tusfürdő...

2016. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
kösd fel a hajad mondjuk.. vagy tűzd fel.
2016. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%
A vizes haját tűzze fel?
2016. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mielott beallna a zuhany ala.. Ertelemszeruen.
2016. márc. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kezdi, hogy hajmosás végén.
2016. márc. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, hajmosás végén van ez, amikor bekenem magam tusfürdővel, és a hajamat öblítve egyúttal le is zuhanyzom, szóval felkötni olyankor nem szoktam, különben nem tudnám leöblíteni. De ahogy írtátok, nem árt a hajnak egy kis tusfürdő. Tudom, hogy én spilázom túl, de ha egy mód van rá, vigyázok a hajamra :)

Csinálhatnám úgy, hogy hajmosáskor nem zuhanyzom, hanem máskor, de az meg nem túl takarékos megoldás. És az sem, ha hajmosás után leöblítem teljesen a hajam, törölközőbe csavarom, és utána zuhanyzom tusfürdővel. Több víz megy el így.

Na mindegy, csak kíváncsi voltam, hogy más lány hogy van ezzel.

2016. márc. 8. 23:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe, hogy kösd fel a hajad, mosakodj meg tusfürdővel, majd szedd ki a hajgumit és azután mosd meg?
2016. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Néha úgy szoktam, de nem szeretek zuhanyzással kezdeni. Nem gazdaságos. Hajmosás után bekenem magam tusfürdővel, és azután kezdem öblíteni a hajam, közben a testem is leöblítem, és így megvan a zuhanyzás is.

Körülményes vagyok :)

2016. márc. 18. 22:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Hajat mosol, balzsamozod, feltűzöd egy csattal, tusfürdő, leöblíted a tested, majd a hajadat is.

Tádám.

Egyébként az nem zavar, hogy a tested samponos lesz? Kb ugyanaz a kategória, mint a tusfürdős haj.

2016. ápr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!